Home 5 Nasz team

Co nas wyróżnia?

Kwadratowe Biuro Nieruchomości to nowoczesna i nastawiona na jakość obsługi agencja z Krakowa. Skonfrontowaliśmy wieloletnie doświadczenia zebrane przez nas na rynku nieruchomości i wypracowaliśmy własną formułę działania. Zapatrując się nieco na zachodnie metody pracy z Klientem i wierzymy, że wykonując zlecenia na wyłączność przyczyniamy się do wzrostu jakości i uczciwości usług na rynku.

Łączymy metodyczne procedury z indywidualnym podejściem do Klienta. Nad harmonijną pracą agencji, kontaktem mailowym, obsługą klienta online oraz jakością ofert czuwa Rafał Wiśniewski – nasz czołowy doradca ds. nieruchomości. Dzięki podziałowi kompetencji nasi Agenci mogą skupić się jeszcze mocniej na pracy w terenie.

Poznaj nas!

Wyróżniamy się również niespotykaną na rynku otwartością. Informujemy konkurencję i inne podmioty z branży o wszystkich naszych ofertach i organizowanych przez nas wydarzeniach.

Dowodem na sukces naszej formuły pracy jest kilkaset kontaktów biznesowych, ponad 40 stale współpracujących z nami Agentów i Agencji Nieruchomości, blisko 100 Specjalistów z różnych branż, których polecamy naszym Klientom i którzy rekomendują nasze usługi swoim Klientom, dziesiątki Inwestorów, Deweloperów i Fliperów, dla których pracujemy na wyłączność.

Kamil Kopieć

Kamil Kopieć
Współwłaściciel

Członek zarządu odpowiedzialny za koordynacje działu pośrednictwa w sprzedaży. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem łączy interesy zarówno Sprzedających, jak i Kupujących nieruchomości w Krakowie i jego okolicach.

Marcin Rybka

Marcin Rybka
Współwłaściciel

Członek zarządu odpowiedzialny za pion inwestycyjny w Biurze Nieruchomości Kwadratowe. Dzięki swojej ciekawości świata i konsekwencji w działaniu pomaga dbać o satysfakcję Klientów, którzy w życiu zawodowym są jego największym priorytetem.

Katarzyna Nowak

Katarzyna Nowak
Kierowniczka Oddziału

Specjalistka do spraw nieruchomości w Biurze Nieruchomości Kwadratowe. W życiu zawodowym skupia się na tym, aby łączyć interesy i potrzeby zarówno Kupujących, jak i Sprzedających nieruchomości na terenie Krakowa i jego okolic.

Maciej Chorąży

Maciej Chorąży
Agent nieruchomości

Agent Nieruchomości w Biurze kwadratowe. W swojej codziennej pracy stawia na klarowną komunikację oraz pewność co do podejmowanych decyzji. W życiu zawodowym Maciej przywiązuje ogromną wagę do potrzeb Klientów oraz do ich komfortu.

SPRZEDAJESZ
LUB KUPUJESZ
NIERUCHOMOŚĆ?

Wypełnij formularz kontaktowy
resztę spraw załatwimy za Ciebie!

Sell or Buy